Treningi indywidualne

To nie jest oficjalny plakat, tylko wykonana przeze mnie broszura informacyjna, gdyby ktoś chciał podjąć współpracę ze mną (tj. zabrać się za trening nieco różniący się od klasycznych zajęć z akrobatyki), a nie z góry przypisanym trenerem gimnastyki / akrobatyki (choć Ci też są prześwietni w tym co robią). 
Mam też świadomość, że cena wydaje się być zaporowa, np. dla studentów, jednak zaznaczam, że podczas takich zajęć mamy dostęp do wszystkich dobrodziejstw jakie oferuje obiekt, tj. batut, trampolin, maty airtrack, klatki street workout oraz klasycznej sali gimnastycznej z lustrem. Stawiamy na jakość. Sam po sobie widzę, jak bardzo można rozwinąć swoje umiejętności (w krótkim czasie!) pracując na wyżej wymienionym sprzęcie, zamiast na twardym trawniku / piasku. : )

Na wstępie zaznaczam, iż nie szukam na siłę podopiecznych, ale - jak zwykle - jestem otwarty na współpracę i szczerą pomoc w rozwoju, zwłaszcza za pośrednictwem JumpHall.
"Największym sukcesem nauczyciela jest, gdy uczeń przerośnie go umiejętnościami."
(i definitywnie, nie mówię tu i umiejętnościach używania painta i photoshopa :D).

Chciałbym też podkreślić, że nie jestem jednym z trenerów personalnych po dwumiesięcznym kursie, których na rynku mnogo jak grzybów po deszczu. Moim celem jest szerzenie w środowisku miłości do sztuk walk oraz promowanie kultury fizycznej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz